Dylatacje mechaniczne

 

profos-pl_akcesoria-podlogowe_dylatacje-mechaniczne_dsc03851.jpg

Z perspektywy trwałości budowli początkiem wszystkich uszkodzeń jest peknięcie. W pewnym zakresie są one w budowlach normalne i nieuniknione. W celu opanowania i kontroli ich wystepowania w budowli wykonuje się dylatacje.

Wszystkie elelmenty dylatacyjne o spodziewanym poczatkowym rozwarciu około 6 mm i spodziewanym ruchu (odkształceniu) w granicach 15%, lub inaczej o szczelinie co najmniej 7 razy szerszej od oczekiwanego przemieszczenia, wypełnia się chemoutwardzalnymi masami dylatacyjnymi.

Wszelkie dylatacje o parametrach rozszerzalnosci i rozwarcia wykraczających poza ten zakres, oraz dodatkowo poddane innym obciążeniom, np ruchem, temperaturą i iinymi czynnikami wymagaja zastosowania dylatacji mechanicznych. PROFOS oferuje :

  • współpracę w doborze właściwych dylatacji mechanicznych
  • montaż dylatacji mechanicznych z gwarancją na szczelność po zamontowaniu
  • sprawną technologię osadzenia dylatacji mechanicznych w obiektach wielkopowierzchniowych i przemysłowych
  • doświadczenie i referencje w zakresie szerokiej gamy materiałów naprawczych.
profos-pl_akcesoria-podlogowe_dylatacje-mechaniczne_clipboard24.jpg profos-pl_akcesoria-podlogowe_dylatacje-mechaniczne_clipboard25.jpg profos-pl_akcesoria-podlogowe_dylatacje-mechaniczne_dsc03832.jpg
profos-pl_akcesoria-podlogowe_dylatacje-mechaniczne_dsc03834.jpg profos-pl_akcesoria-podlogowe_dylatacje-mechaniczne_dsc03853.jpg  
Jesteś w: Intro / Akcesoria podłogowe / Dylatacje / Dytalacje mechaniczne
Made by eximius.pl, 2010